Tajemství vztahu

Tajemství vytahu

…ať už jste spolu 20 let, nebo teprve čekáš na první rande

Aneb jak na to, aby se vás láska, vášeň, naplnění, porozumění
a skvělý sex držely jako klíště?

V prvním roce vztahu vše funguje tak nějak samo. Jste oba bláznivě zamilovaní, hormony v těle se bouří a váš úžasný protějšek je tím nejlepším, co vás jen mohlo potkat. Co ale přijde, když nám čas neúprosně sundá růžové brýle?

Hormony se zklidní, stejně jako váš partnerský život. I když se stále milujete, začínáte na tom druhém vidět drobné i větší nedostatky. Máte své zažité rituály a do vztahu se vkrádá stereotyp, který si možná nechcete připouštět. Občas vás dokonce přepadne pocit, že vám ve vztahu něco chybí. Snad více vzrušení, adrenalinu, nových zážitků, vášně, … Možná si myslíte, že opojný pocit zamilovanosti je nenávratně pryč a stereotyp do vztahu vlastně patří.

Potěšíme vás, všechno může být úplně jinak. Existuje totiž způsob, jak prožívat váš vztah den ode dne intenzivněji, prohlubovat emoce i sexuální prožitky. Takové rovině vztahu se žádné růžové brýle ani zdaleka nevyrovnají. Jestli chcete, pojďte ji s námi objevit. Známe někoho, kdo vám ukáže cestu.

Mezinárodně uznávaní učitelé Mgr. Denisa Palečková a Ing. Richard Vojík vedou od roku 2002 úspěšné kurzy osobního rozvoje se zaměřením na partnerské vztahy a práci se sexualitou, léčení a výuku tantra masáží. V roce 2006 založili školu Tantraworld. Kromě České republiky vedou kurzy v Anglii, Belgii, Dánsku, Thajsku a Chorvatsku. (www.denisaarichard.cz)

Celodenní seminář Tajemství šťastného vztahu je určen pro páry i jednotlivce. Nezáleží na věku ani na tom, jestli jste spolu měsíc, dvacet let anebo svůj ideální protějšek teprve hledáte. Seminář vám zábavnou formou přednášek, projekcí, praktických ukázek a cvičení odhalí vztah mezi mužem a ženou z mnoha rovin. Naučíte se lépe porozumět sobě i svému partnerovi a nalézt cestu k prohloubení vašeho vztahu a vzájemné harmonii.

Na semináři poprvé Denisa a Richard veřejně odhalí to nejcennější ze svých úspěšných seminářů pro páry, hodnocení účastníků těchto seminářů mluví za vše. Podívejte se.

Na semináři Tajemství šťastného vztahu se dozvíte, jak mužská a ženská polarita ovlivňují váš život. Muži pochopí, jak jejich životní cíl souvisí se vztahy a sexualitou, naleznou cestu ke své vnitřní síle, … Ženy poznají, jak více důvěřovat v sebe sama a ve svou intuici, jak naplno prožívat štěstí, ….

Seminář přináší odpovědi
na nejrůznější otázky mužů a žen:

 • Jaké jsou skutečné rozdíly mezi muži a ženami na duševní a sexuální rovině?
 • Jak imponovat ženě a stát se jedinečným a neodolatelným milencem?
 • Jak nám intimní vztah pomáhá v osobním růstu?
 • Jak prohloubit milování tak, aby se stalo intenzivním prožitkem plným lásky?
 • Jak najít svůj životní cíl, jak ho nejlépe dosáhnout a prožívat?
 • Jak cítit a vést ženu v oblasti sexuality a v životě?
 • Jak využít nevyhnutelné obtíže v intimním vztahu jako katalyzátor pro ještě hlubší spojení srdcí?
 • Jakou roli hraje ve vztahu žárlivost a jak s ní zacházet?
 • Jak smysluplně vyjadřovat své emoce, jak mluvit o tom, co vás ve vztahu trápí?
 • Jak porozumět „náladám“ ženy, jak se v nich orientovat?

Datum a čas konání: pátek 22. 11. 2013 10.00 – 18.00
Místo konání: Praha, Na Marjánce: http://www.namarjance.cz/

Cena celodenního semináře Tajemství šťastného vztahu je
1.990 Kč za jednotlivce nebo jen 3.490 Kč, když přijdete v páru.

Program:

Dopolední blok: 10.00 – 13.30

 • Představení.
 • Mužská a ženská polarita.
 • Zvládání emocí a konfliktů.
 • Tajemství úspěšné komunikace, umění naslouchat.

Odpolední blok: 14.30 – 18.00

 • Sexualita jako základní zdroj životní síly.
 • Práce s psychikou a s tělem.
 • Umění „vědomého milování“.
 • Odlišnosti v prožívání sexuality u mužů a žen.
 • Důležitost osobního a partnerského záměru a společných vizí.
 • Prostor pro vaše otázky.
 • V programu je zařazeno několik kratších přestávek.
 • Kapacita semináře je pouze 100 lidí. Pokud cítíte, že má smysl na vašem vztahu pracovat
 • a objevovat jeho hlubší a niternější roviny, neváhejte a přihlaste se na seminář hned teď.

Dárek od Alice a Davida Kiršových

Při objednání kurzu od nás dostanete jako dárek video-seriál s názvem Magické okamžiky aneb naše cesta ke spokojenému manželství, kde na vlastním životním příběhu ukazujeme recepty na to, jak zažívat šťastný vztah plný lásky, vášně a magických okamžiků…

Přístup k video-seriálu Magické okamžiky od nás obdržíte na email ihned po semináři.

Ještě váháte, jestli je seminář Tajemství šťastného vztahu pro vás to pravé? Podívejte se na výpovědi účastníků kurzů Denisy a Richarda a uvidíte sami .

“Richarde a Deniso, setkání s Vámi na kurzu Retreat pro páry bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Bylo to přesně ONO. Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé.
Děkuji. Děkuji, že jste a hluboce se klaním Vašim vědomostem. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou. “

Tomáš (35), technolog

“Mám ze vztahu úplně jiné nové a uvolňující pocity. Zjišťuji, že i když moje partnerka říká hlavou ne, tak se její energie může chovat úplně jinak. Je to osvobozující taky v tom smyslu, že jsem na sebe dřív bral spousty pocitů vzniklých z nepochopení své partnerky, což teď nemusím. Je to velice posilující a vzrušující pozorování.”

Honza (36)

“V zaří jsme s Vámi byli na kurzu Retreat pro pary a nadchlo nás to. Líbil se nam Váš nenucený přístup, Tvoje ženskost, Richardův humor. Citila jsem se pak tak VZNEŠENĚ, ŽENSKY, ČISTĚ, PŘIROZENĚ.”

Lucka (33)

“ Jako bych se znovu zamilovala. Kurz nám pomohl dostat se intimněji v komunikaci, ve vzájemném pochopení i v sexualitě. Naučili jsme si měsíční milování a to nás inspirovalo k vědomějšímu milování, k vnímání energie, kterou jsme si dříve při sexu neuvědomovali. Najednou sexualita nabrala nový rozměr. Z kurzu jsme odjížděli opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zůstalo. Sex, jaký zažíváme od kurzu, je neuvěřitelný.
Opravdu skvělý, láskyplný, naplňující a zároveň sexy, mužsko ženský, vědomý a přítomný 🙂 Jsem moc ráda, že jsme se s partnerem zúčastnili a posunuli ta náš vztah na další stupeň, který nám přináší do života ještě více lásky, porozumění a vášně.“

Stáňa (29)

Stejně jako těmto párům z kurzů Denisy a Richarda se nyní i vám otevírá cesta k poznání, jak prožívat svůj vlastní pohádkový vztah. Každý má na vybranou, kam chce se svým partnerem směřovat. Buď se ztrátou růžových brýlí rezignovaně přijmout stereotyp, anebo pokračovat společně dál a neustále objevovat nové fascinující věci, ze kterých se budete radovat společně.

Pokud cítíte, že vám na vztahu záleží a chcete ho posunout do hlubších dosud nepoznaných dimenzí, jednoduše klikněte na žluté tlačítko „Přihlášku vyplňte zde“ a na další stránce se objeví formulář. Máte možnost zaplatit kartou nebo převodem a zajistit tak sobě i své drahé polovičce den, který změní život vám oběma.

 

vyplnit

 

Mgr. Denisa Palečková, CSB

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD. přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem nabídnot benefity práce s tělem široké veřejnosti i certifikaci profesionálů.

Ing. Richard Vojík, CSB

Spolu s Denisou Palečkovou vede kurzy celostních smyslných (tantra) masáží pro páry i jednotlivce. Dále vede jako jediný v České republice certifikované kurzy sexological bodywork a výcviky pro léčení jizev (po porodu, operace atd.) a v neposlední ředě od roku 2005 vede mužské skupiny. Nabízí také individuální sezení pro jednotlivce i páry (specializace na partnerské a sexuální problémy, pomoc v životní krizi, chronické zdravotní a psychické potíže, jizvy a necitlivost v intimní oblasti). Richard je též zakladatelem projektu Tantraspa.cz a EASE (The European Academy of Somatic Education). www.denisaarichard.cz

 

Přejít k navigační liště