O Buastný

„Učíme se žít život naplno se vším, co přináší. Učte se, sdílejte a berte si zde to, co právě potřebujete.“

Tento web je určen právě pro vás. Udělali jste první krok, nejste tady a teď náhodou. To, co zde najdete a co se dozvíte je zde právě proto, že to můžete potřebovat. Takže buďte otevření a nezavrhujte nic, na co narazíte. Vítejte, sdílejte, čtěte a také pomáhejte ostatním. Každý jsme na vlastní cestě a každý jsme jinak daleko. Jsme  jedineční a potřebujeme jedinečné věci.

A tak jsme vytvořili (a dále vytváříme a rozšiřujeme) web, pomocníka a průvodce na naší cestě. Budeme rádi, pokud se přidáte a budete ho vytvářet s námi. Pokud budete sdílet zkušenosti z vaší vlastní cesty a tím pomáhat i ostatním. Proto zde buďte jako doma. Pokud máte svůj vlastní příběh o štěstí, napište nám ho zde. Pokud chcete přispívat na tento web, přečtěte si více tady.

Tento web je otevřený různým způsobům, jak hledat vlastní štěstí. Najděte si to, co platí na vás. Potřebujete uzdravit své tělo, mít více peněz, hledáte partnera? Můžete cokoliv.

Je fajn vystoupit ze stínu problémů, smůly a všech možných pakáren a vydat se na cestu štěstí a lásky. Proč? Prostě jednoduše proto, že je jich tu pro každého dostatek.  Štěstí je v každém z nás spousty, nehledejte ho tam někde venku, ale najděte ho v sobě. Je jen na vás, zda se zastavíte a dáte vašemu štěstí šanci. Držíme vám palce.

Začnete tento web využívat pro sebe a svůj každodenní šťastný život…Buďte Šťastní.

S láskou Alice a David Kirš

www.AliceKirs.cz

www.DavidKirs.cz

Náš příběh

Před časem jsme vedli běžný život se všemi špatnými i dobrými dny. Chodili jsme do práce a z práce, žili ve vztazích, vydělávali peníze, abychom je zase utratili, večer se dívali na televizi nebo zašli někam s přáteli. Nebylo to nejhorší, ale bylo to opravdu ono? Podvědomě jsme na něco čekali.

Pak jsme spadli dolů. Náš dřívější život se rozpadl a my začali hledat. Tehdy jsme se dostali na naše pomyslné dno a nezbylo než se odrazit. Výsledkem našeho hledání a také hledání lidí kolem nás je doba, kdy jsme vytvořili web Buastný. Tehdy jsme se rozhodli vydat jinou cestou.

Cesta za štěstím nezněla vůbec špatně 😉 A tak jsme se otevřeli mnoha novým věcem a souvislostem, které jsme dříve tak nějak přehlíželi nebo nechtěli vidět. Začali jsme si všímat, jaký život vlastně žijeme a sledovat vlastní hru na život. Hrát si je fajn a potřeba, ale zrovna život je třeba žít.

A tak jsme začali potkávat zajímavé lidi, číst uchvacující knihy a navštěvovat různé semináře a přednášky. Otevřeli jsme se věcem, o kterých se nám dříve nesnilo, a které jsme také sami často zavrhovali. Změnili jsme názory na mnoho životních vzorců. Zjistili jsme často k velkému údivu, že mnoho věcí, které jsme se dozvěděli opravdu funguje. Jednoduše, že záleží jen na nás samotných, na tom jak přemýšlíme a co dnes a denně děláme.

A protože v tom chceme pokračovat, obklopovat se a inspirovat se lidmi, kteří žijí svůj šťastný život, děláme tento web a přejeme si, aby k sobě přitáhl co nejvíce podobně naladěných lidí. Protože, jak řekl Charlese Virtue:

„Pokud chcete být šťastní, jak jste nikdy nebyli, pak musíte udělat něco, co jste nikdy neudělali.“

Přejít k navigační liště